کلینیک هومیوپاتی

کلینیک هومیوپاتی:

مجموعه اقدامات تشخیصی و درمانی که در کلینیک هومیوپاتی در نظر گرفته می شود، تماما" بستگی به شرح حال بیمار دارد. مدت زمانی هم که برای بیمار درنظر گرفته می شود در هر جلسه از 15 دقیقه تا 60 دقیقه می باشد.

هومیوپاتی توسط دكتر ساموئل هانمان پزشك المانی (1843-1755) كشف و سیستم درمانی مبتنی بر آن به جهانیان ارائه شد. در طی 200 سال اخیر هومیوپاتی با اقبال هر چه بیشتر بیماران و توجه پزشكان به این طب روند صعودی خود را طی نموده بخصوص در 20 سال اخیر كه مورد توجه شایانی قرار گرفته است.

در هومیوپاتی اعتقاد بر این است که بدن به خودی خود و با تکیه بر ساختار ویژه و منحصر به فرد جسمی و روحی که دارد، می تواند به مداوای خود پرداخته و با توجه به منشا ایجاد بیماری خود درمانی انجام دهد. داروهای هومیوپاتی نیز از آنجایی كه خود قدرت تحریك نقاط مختلف سیستم حیاتی بدن را دارند، قادرند فیزیولوژی بدن را به نحو مطلوبی در جهت رسیدن به سلامت تحریك و تقویت نمایند.

 هومیوپاتی یک طب کل نگر است به این صورت که پزشک علاوه بر اینکه بر ناحیه درد متمرکز شده و بررسی دقیق انجام می دهد، بلكه تمامی ناراحتیهای جسمی و روحی فرد را مورد توجه قرار داده و دارو را بر اساس مجموعه نارحتی های بیمار تجویز می کند و از سوی دیگر اساس کار وی برطرف نمودن و بهبودی تمام ناراحتی های بیمار خواهد بود.

چاپپست الکترونیک

مشاوره و تماس با ما

تماس با ما

info@drfoot.ir


تلفن مشاوره و وقت دهی:

02143682

 

آدرس ما

کلینیک تخصصی پا

میدان ونک-خیابان ملاصدرا

ابتدای خیابان شیرازی شمالی-جنب بانک کشاورزی-مرکز درمانی نسخه

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه :

8 صبح  الی 7عصر

مشاوره رایگان