کلینیک غدد

کلینیک غدد                            

کلینیک غدد در مراکز پاپزشکی دکتر فووت به منظور بررسی و درمان بیماری های غدد و زمینه ای در بیماران می پردازد و بیمارانی که دارای بیماری های غدد درون ریز شامل بیماری های غده هیپوفیز، تیروئید، غدد فوق کلیوی، اختلالات غدد جنسی و بیماری های متابولیک مانند اختلالات قند خون، چربی خون، اختلالات کلسیمو استخوان می باشند، به این کلینیک مراجعه و مورد درمان قرار می گیرند.

فوق تخصص غدد در این کلینیک، به بررسی فرآیندهای متعددی که می توانند فعالیت طبیعی دستگاه درون ریز را مختل کند، می پردازد، از جمله اقدامات پزشک در این بخش، بررسی اختلال در ساخت یا آزادسازی هورمون ها، تعامل غیرطبیعی بین هورمون ها و بافت های هدف آنها و بررسی پاسخ های غیر طبیعی اعضای هدف به هورمون های خود می باشد.

به این ترتیب بیماری های درون ریز به دو گروه تقسیم می شوند:

  1. 1.        بیماری های ناشی از تولید بیشتر یا کمتر از حد طبیعی هورمون ها و پیامدهای بالینی و بیوشیمیایی آنها
  2. 2.       بیماری های ناشی از تشکیل توده های غیرطبیعی که ممکن است عملکردی نداشته باشند یا باعث کم کاری یا پرکاری بشوند.

لازمه بررسی دقیق بیماری های درون ریز، تلفیق کامل یافته های مورفولوژیک با اندازه گیری بیوشیمیایی سطح هورمون ها، تنظیم کننده های آنها و متابولیت های دیگر است. به این ترتیب پزشک با تجویز آزمایشات مربوطه به منظور ارزیابی کامل خونی بیمار ، در جهت بهبودی و درمان بیمار و همگام با همکاری خود بیمار می کوشد. 

چاپپست الکترونیک

مشاوره و تماس با ما

تماس با ما

info@drfoot.ir


تلفن مشاوره و وقت دهی:

02143682

 

آدرس ما

کلینیک تخصصی پا

میدان ونک-خیابان ملاصدرا

ابتدای خیابان شیرازی شمالی-جنب بانک کشاورزی-مرکز درمانی نسخه

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه :

8 صبح  الی 7عصر

مشاوره رایگان