کلینیک اطفال

کلینیک اطفال     

مراكز پاپزشکی دکتر فووت، به عنوان نخستین کلینیک تخصصی اطفال و پیشگام در جهت بررسي کلیه اختلالات اندام تحتانی، مسئولیت رویکردی بی نظیر و برداشتن گامی بزرگ را در تضمین سلامت و بهبود کیفیت زندگی کودکان امروز و بزرگسالان آینده عهده دار شده است.

 با توجه به زندگی ماشینی و عدم تحرک کودکان، مشکلات اسکلتی- عضلانی و اختلالات اندام تحتانی در آنها، روندی صعودی را در پیش گرفته و عدم فعالیت مناسب و بی تحرکی، موجب چاقی و اضافه وزن و به دنبال آن تشدید دردهای مفصلی، درد کمر، زانو و مچ پا می گردد، به طوریکه طبق گزارشات سازمان بهداشت جهانی، چاقی در سراسر جهان افزایش 50 درصدی داشته و 43 میلیون کودک زیر 5 سال نیز دارای اضافه وزن هستند.

 جالب توجه است که کودکانی که در پشت، کمر، لگن، زانو و مچ پا و مفاصل اندام تحتانی احساس درد دارند، نسبت به کودکان بدون احساس درد وزن بیشتر و BMI بالاتری داشته اند. از طرفی از هر 4 نفر در ایران 3 نفر دارای مشکلات و ناهنجاری های اندام تحتانی می باشند، همچنین 25 درصد کودکان نیز دارای کف پای صاف بوده که این مشکل در بزرگسالی فرد را دچار اختلالات ستون فقرات و ناهنجاری ها و دردهای اسکلتی-عضلانی می گرداند.

از آنجائیکه احساس درد بر فعالیت ورزشی کودکان، کیفیت زندگی، میزان شادکامی و یا احساس افسردگی در وی، میزان قدرت، تعادل و یا عدم تعادل در راه رفتن خصوصا در کودکان دارای کف پای صاف، تاثیر مضاعف می نهد، به این ترتیب کودک با کمپلکسی از اختلالات مواجه می گردد که باید هر چه سریعتر برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات شدیدتر در آینده اقدام نمود.

 خدمات ارائه شده در کلینیک اطفال مراکز پاپزشکی دکتر فووتعبارتند از:

 

-        معاینات ایستا و داینامیک

-         بررسی اسكن های دو بعدي (بررسی نقاط فشار کف پایی)

-        اسکن سه بعدي (قالبگیری برای ساخت و تهیه کفی، صندل و کفش طبی)

-        ارزیابی دردهای اسکلتی عضلانی

-        بررسی میزان اضافه وزن و چاقی کودک

-        ساخت کفی، صندل و كفش طبي اطفال 

چاپپست الکترونیک

مشاوره و تماس با ما

تماس با ما

info@drfoot.ir


تلفن مشاوره و وقت دهی:

02143682

 

آدرس ما

کلینیک تخصصی پا

میدان ونک-خیابان ملاصدرا

ابتدای خیابان شیرازی شمالی-جنب بانک کشاورزی-مرکز درمانی نسخه

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه :

8 صبح  الی 7عصر

مشاوره رایگان